img
Hakkımızda

Burpar Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd.Şti

BURPAR OTO YEDEK PARÇA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., 26 yıllık tecrübesiyle otomotiv ve yedek parça sektöründe hizmet vermektedir. Özellikle Volkswagen, Audi ve Seat marka araçlar olmak üzere yan sanayi yedek parçaların toptan satışını profesyonel bir hizmet kalitesiyle karşılamaktadır.

Müşteri ve tedarikçilerimizi her zaman öncelikle bir dost ve iş ortağı olarak benimseyerek fikir ve görüşleri doğrultusunda yapacağımız çalışmalara yön çizmeyi bir ilke olarak edinmişizdir.

26+

Yıllık Deneyim

299+

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimiz
img

Misyonumuz

Doğru kalite ve fiyat oranı sağlayarak, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, rekabetçi, güvenilir kalite ilkelerimizi ve devamlılığımızı pekiştirmektir.

img

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi ve çeşitliliğimizi sürekli geliştirerek, kaynaklarımızı etkin kullanarak, işimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, müşteri sadakatini sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayarak sektöründe en beğenilen ve en çok tercih edilen firma olmaktır.

img

Kalite Politikamız

- Ürün maliyetlerini minimum hale getirerek müşterilerine minimum maliyette ürünler sunmak - Tam zamanında ve istenen miktarda sevkiyatlar yapmak - Müşteri isteklerini ve memnuniyetini tam olarak karşılamak - Her süreçte sürekli iyileştirmeye açık - Çalışan memnuniyetine önem vermek - Yenilikçi ve yaratıcı bir personel yapısı oluşturmak - Güncel ve gelişen teknolojileri kullanmak KALİTE yi sürekli iyileştirmektir.

img
Değerlerimiz

Burpar Yedek Parça

Değerlerimiz

  • - Rekabetçilik
  • - Girişimcilik ve Yenilikçilik
  • - Güvenilirlik
  • - Kalite Odaklılık
  • - Müşteri Odaklı Yaklaşım
  • - İnsana Değer Vermek
Kurumsal